ДніпроНадзвичайні події

У супермаркеті Дніпра напали на жінку через українську мову

У супермаркеті VARUS у Дніпрі на жінку напали через просте прохання обслуговувати її українською. Постраждала написала заяву до поліції.

Про подію розповіла дніпрянка Христина Головачова у Facebook, передає Телеканал D1. Вона опублікувала і фото заяви до поліції, яку написала постраждала — її подруга.

Скандал у супермаркеті розгорівся ввечері 26 серпня. За словами заявниці, касирка обслуговувала покупців російською мовою. Зауважимо, що це порушує чинне законодавство. За словами заявниці, таке прохання не сподобалося жінці, яка стояла у черзі. Вона почала кликати охорону, напала на постраждалу та вибила телефон із її рук.

До образ приєднався ще й чоловік — відвідувач супермаркету. Він підняв на жінку руку — схопив її за щелепу.

За словами Христини Головачової, охорона VARUS на інцидент не відреагувала.

Тепер друзі жінки, на яку напали, шукають очевидців – двох чоловіків, які за неї заступилися. Один із них захистив жінку і сам отримав тілесні ушкодження, а другий — перекрив вихід із магазину, щоб злочинці не втекли, доки приїхала поліція.

Представники VARUS дали відповідь, що розпочали внутрішнє розслідування, і тільки згодом будуть готові давати коментарі.Back to top button