ДніпроСуспільство

У соціальному ресторані Дніпра щодня безкоштовно годують гарячими обідами до 500 переселенців

У Дніпрі працює соціальний ресторан з промовистою назвою PEREMOGA, в якому безкоштовно можуть пообідати переселенці. Його відкрили місцеві волонтери. Щодня у заклад навідуються до півтисячі дорослих і дітей. Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА.

«В усіх громадах області організовують допомогу тим, хто переїхав до нас із «гарячих» точок. Людей підтримують продуктами, теплим одягом, найнеобхіднішими речами. У Дніпрі завдяки волонтерам з’явився заклад, де переселенці можуть безкоштовно пообідати», – зазначив заступник начальника відділу департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА Павло Чоботар.

У дніпровському соціальному ресторані обідами годують із 11:00 до 16:00. Буває, що люди приходять попоїсти сім’ями.

«Годуємо переселенців гарячими обідами з перших днів повномасштабної війни. Спочатку готували їжу в ресторанах-партнерах. Потім спало на думку створити соціальний ресторан. Аби люди могли прийти і поїсти у зручний для них час», – розповіла волонтерка Анна.

Щоб відвідати соціальний ресторан, треба зареєструватися. Це можна зробити або просто у закладі, або онлайн за посиланням:

https://t.me/peremoga_official_bot?start=63e6d4309155026ce2441185

«Кожен відвідувач може прийти до нас 14 разів. Зробити це – протягом 3-х місяців. Щодня приймаємо до 500 людей. Та потужності дозволяють нагодувати за одну зміну втричі більше», – пояснила волонтерка Софія.

Загалом за місяць роботи соційального ресторану кухарі вже приготували 11 тисяч обідів.Back to top button