У ще одному місті Дніпропетровщини з понеділка подорожчає проїзд у трамваях
У Кам’янському з 1 червня дорожчає проїзд у трамваях. Також зросте вартість місячного проїзного квитка.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на рішення виконавчого комітету міської ради.
Разовий проїзд подорожчає з 8 грн до 10 грн, а місячний проїзний – з 288 грн до 360 грн.
Нові тарифи діятимуть на трамвайних маршрутах №1, №2, №3 та №4.

Підвищення вартості проїзду у трамваях Кам’янського пов’язане зі суттєвим зростанням витрат на утримання та роботу електротранспорту. Зокрема, вартість електроенергії, яка є однією з основних складових собівартості перевезень, зросла на 34% — з 9,68 грн/кВт до 13,00 грн/кВт.
Також у півтора раза подорожчали пально-мастильні матеріали: з 52,8 грн/л до 86,9 грн/л, і ціни продовжують зростати.
Додатковим фактором стало підвищення мінімальної заробітної плати — з 8 000 грн до 8 647 грн.
Усі ці обставини, а також віялові відключення електроенергії та інші економічні труднощі, ускладнюють стабільну роботу підприємства, не дозволяють накопичувати кошти на ремонт рухомого складу та забезпечення технологічних потреб.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що з 1 червня у Дніпрі можливе значне зростання тарифів на воду.