ДніпроСуспільство

У ще одній громаді Дніпропетровщини запрацював мобільний ЦНАП

Для мешканців Солонянської громади Дніпровського району державні послуги стали ще доступнішими. Ті, хто не може дістатися ЦНАП, отримуватимуть сервіси просто вдома. Про це розповіли у ДніпроОВА, передає Телеканал D1.

Така послуга стала можливою завдяки мобільній валізці адміністратора. У ній – ноут, сканер, принтер та Інтернет-пристрій.

Так просто вдома можна зареєструвати місце проживання, оформити субсидії, пільги, отримати нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.

«Загалом в області 26 мобільних робочих місць адміністраторів. Вони є у кожному районі. Тепер – і у Солонянській громаді», – розповів заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний.

Отримати послуги за допомогою мобільної валізки можуть люди з І групою інвалідності, віком за 80-т та ті, хто не здатен самостійно пересуватися через стан здоров’я. А ще мешканці віддалених сіл, яким складно дістатися ЦНАП.

Аби замовити адмінпослугу за допомогою мобільної валізки, необхідно звернутися до ЦНАП. Телефони: 056 693 05 50, 056 669 67 16Back to top button