Суспільство
У селі біля Дніпра священник освячував паски, не виходячи з джипу (Відео)
Священник освячував паски з автомобіля в селі на Дніпропетровщині.
Про це повідомляє Телеканал D1.
У селі Солоне місцевий священник їздив вулицями на позашляховику та окроплював кошики мешканців біля їхніх дворів. З колонок на даху джипа лунали звуки дзвонів.
Кадри незвичного виконання ритуалу швидко поширилися в мережі.

Як розповіли місцеві, така традиція склалася у селі ще під час пандемії COVID-19, коли масові зібрання людей були заборонені. Священник просто їздив селом та освячував паски, не створюючи скупчень віруючих.
Схоже, що такий спосіб освячувати паски досі актуальний, оскільки через війну заборонені масові зібрання людей.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, де в Дніпрі на Великдень можна потрапити на богослужіння.