Надзвичайні події
У прифронтовому районі Дніпропетровщини вандали потрощили могили військових
Вандали потрощили могили військових на Нікопольщині.
Про це повідомляє Телеканал D1.
У селі Приміське невідомі поглумилися над місцями поховань наших воїнів. Зловмисники розбили пам’ятники, пошкодили плитку, хрести та розірвали державні прапори на могилах загиблих військовослужбовців.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Наразі встановлюють усі обставини та шукають осіб, причетних до цього злочину.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі чоловік бив ногами свого собаку у поштовому відділенні.