ВійнаНадзвичайні події

У прифронтовому місті Дніпропетровщині мешканців закликали не виходити надвір без потреби

У прифронтовому Марганці на Дніпропетровщині мешканців закликали не виходити надвір без зайвої потреби. А мотоциклістів – не роз’їжджати. 

Все через складну безпекову ситуацію у місті та прилеглих селищах, повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Марганецької міської ради. 

Від початку повномасштабної війни на Нікопольщині майже не було доби, коли не вибухав бодай один російський БпЛА. Тож складна безпекова ситуація там завжди.

Але трапляються періоди, коли окупанти влаштовують полювання безпілотниками на мирних мешканців, розкидають протипіхотні міни і провокативні листівки. Оскільки перебувати весь день в укритті фізично неможливо, мешканців закликають дотримуватися певних обмежень.

У прифронтовому місті Дніпропетровщині мешканців закликали не виходити надвір без потреби: що сталося

 

Вони не є панацеєю, але все ж важливі, якщо йдеться про збереження життя і здоров’я. Марганчан просять:

  • Мінімізувати пересування: без нагальної потреби не перебувати на вулицях міста та прилеглих селищ;
  • світломаскування: не нехтувати правилами безпеки в темну пору доби;
  • уникати скупчень: будь-які масові зібрання – це додатковий ризик.

“Окреме звернення до водіїв мотоциклів та моторолерів: у цей складний час зайвий шум (особливо гуркіт двигунів мотоциклів) нагадує звук ворожих БпЛА. Це провокує паніку та заважає роботі сил оборони. Будьте свідомими!” – ідеться у повідомленні.

Раніше ми писали, що у місті на Дніпропетровщині уламки російського “шахеда” впали у центрі під житлові багатоповерхівки (Фото). 

Також ми повідомляли, що влітку у Дніпрі можуть запровадити графіки подачі води: в чому причина?

Back to top button