ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У поїзді, що їхав з Дніпра, військового вигнали у тамбур через «поганий запах»

Скандал у поїзді «Укрзалізниці» : військового, який повертався зі служби на Донеччині до Києва у відпустку, вигнали в тамбур, бо «від нього погано пахне». Захисник був вимушений провести там стоячи сім годин.

Про інцидент розповіла на своїй сторінці в соцмережі засновниця БФ «Країна нескорених» Любов Оліградська, до якої звернулися родичі постраждалого, передає Телеканал D1.

За словами доньки військовослужбовця, провіднику на нього поскаржилися два чоловіки, які сиділи поруч в Інтерсіті з Дніпра, що їхав 11 листопада.

«Замість того, щоб приймати вдячність від людей, які боронять Україну, дуже «ввічлива» провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, бо від нього погано пахне», —  написала Любов Оліградська.
Інцидент швидко отримав розголос в Мережі та на нього відреагували в «Укрзалізниці». На офіційній сторінці компанії заявили, що буцімто розібрались у ситуації.

«Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили у «поганому запаху” і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі», — повідомили в «Укрзалізниці».

За словами Оліградської, військовому як вибачення запропонували компенсувати квиток на поїзд та придбати ще один.

Однак у коментарях на сторінці «Укрзалізниці» багато людей залишилися невдоволеними вирішенням конфлікту. Вважають, що провідниця має принести вибачення герою та вимагають її звільнення.Back to top button