У Підгородному знову відбулася сесія міськради з пустими кріслами (Відео)
В Підгородному триває колапс у діяльності місцевої влади. Депутати не мають бажання працювати з чинним міським головою, якому вже неодноразово висловлювали недовіру. Та щоразу він поновлювався на посаді мера через суд. Однак міськрада фактично не працює. Чи вдалося вперше за два з половиною місяці провести пленарне засідання сесії?
Про це розповідає Телеканал D1.
Цього разу у сесійній залі депутатів зібралося ще менше ніж попередні рази – шість. Із 26-ти обранців. Міський голова Андрій Горб не відкриває сесію.
Місцеві – і депутатська більшість, і громада висловлюють власне бачення кризи місцевого самоврядування у Підгородному. Кажуть – мер Горб – третій зайвий.
Міський голова Андрій Горб каже, що не сприймає цю ситуацію критично. Мовляв, більше двох місяців місто без вирішення нагальних питань для громади – це нічого.
Натомість підгороднянці – іншої думки. Вони прагнуть вирішення кризи у місцевій владі. Кажуть, що вже втомилися від політичної лихоманки. Чекають, коли важливі для життя громади питання будуть вирішуватися. Це – забезпечення Сил оборони, ветеранів, вимушено переселених, незахищених громадян. Все це на паузі після повернення двічі звільненого мера Горба.
Протягом двох тижнів у Підгородному призначать чергову сесію. Чи відбудеться це засідання і вирішать нагальні для людей питання, чи знову вітер гулятиме у сесійній залі замість голосувань. Побачимо незабаром. Ми продовжуємо слідкувати за кризовою ситуацією, яка виникла у міськраді Підгородного. Подробиці повідомимо згодом.
Ірина Стрижка, Андрій Миронюк, новини D1.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині почали розбирати завали гіпермаркету, а який влучила російська ракета.