ДніпроНадзвичайні події

У Новомосковську затримано ворожого інформатора, який наводив російські ракети на торговельні центри Дніпропетровщини

Цього разу поплічником агресора виявився мешканець Новомосковська. Зрадник збирав для російської спецслужби інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону. Про це повідомили у пресслужбі СБУ у Дніпропетровській області.


Крім того, прихильник «руськава миру» передавав окупантам координати міських торговельних закладів, центральних площ та інших місць масового скупчення людей, змінюючи у «звітах» їхні назви та позначаючи як військові об’єкти.


Отримані відомості потрібні були ворогу для підготовки прицільних ракетних ударів по українських містах.

За це прокремлівський куратор обіцяв своєму інформатору гроші та «посаду» у лавах окупаційної адміністрації у разі захоплення регіону.

За даними слідства, ворожий агент перебував на постійному зв’язку з представником російської спецслужби, з яким вийшов на контакт в одному з прокремлівських пабліків.

Зрадник передавав своєму куратору локації українських об’єктів через месенджер у вигляді електронних координат чи фотоматеріалів з прив’язкою до місцевості.


Ворожого інформатора затримали у власному помешканні. Під час обшуку в нього виявили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які використовувалися для комунікації з агресором, а також російську символіку.

Фігуранта взято під варту.Back to top button