ДніпроСуспільство

У Новомосковську ініційовано обговорення перейменування міста

Очільник Новомосковська Сергій Резник розпочав обговорення серед городян щодо перейменування міста. За словами мера, містяни під час зустрічей із ним цікавляться, чому досі його не було перейменовано.

«Під час річного звіту перед громадянами я фактично дав старт обговоренню питання про назву нашого міста. Ми відкрили дискусії, щоб і мешканці міста, і науковці, і краєзнавці могли взяти участь у вирішенні проблеми перейменування Новомосковська. Прекрасно розумію, що комусь назва Новомосковськ, особливо приїжджим, ріже вухо. Але ми народилися у місті із цією назвою, живемо тут, тому міняти місту ім’я чи ні, повинні вирішити все ж таки саме городяни. Я не хочу узурпувати свої повноваження чи повноваження міського ради. Хочу, щоб висловилися усі мешканці міста щодо його назви», – сказав голова Новомосковської міськради у своєму відеозверненні до містян.

Обговорення цього питання відбуватиметься у соцмережах, серед керівників ОСББ та ЖБК, квартальних у приватному секторі та керівників підприємств.

Якщо більшість мешканців Новомосковська висловиться за перейменування, то розпочнеться другий етап із пошуком нової назви для міста.Back to top button