ВійнаГрошіДніпроНадзвичайні події

У Нікополі заарештували 70 млн грн активів підприємства, яке виготовляло оборонну продукцію для росії

В управління АРМА передано понад 70 млн грн арештованих коштів підприємства, яке відправляло в рф продукцію, яку використовували в авіаційній, ракетній та інших військових галузях. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі, передає Телеканал D1.

За даними слідства, засновником підприємства у Нікополі є російська оборонна корпорація, виробляло продукцію зі спеціального сплаву для використання в оборонній сфері. Її великими партіями відправляли до рф.

У прокуратурі повідомляють, що його засновниками є громадяни рф.

Наразі триває процедура передачі АРМА корпоративних прав, майнового комплексу, готової продукції, виробничих ліній, сировини загальною вартістю понад 400 млн грн.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України, за попередньою змовою групою осіб триває (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу Управління СБУ у Дніпропетровській області.Back to top button