Надзвичайні події

У Нікополі рятувальники потрапили під повторний обстріл

Вчора ввечері росіяни атакували Нікополь.Через ворожий обстріл зайнявся житловий будинок. Прибувши на місце надзвичайники розпочали ліквідовувати пожежу. І саме в цей час ворог підступно атакував вогнеборців. 

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Внаслідок влучання пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль. На щастя, рятувальники встигли перейти в укриття, тож ніхто не постраждав.

Аби транспортувати особовий склад та вціліле обладнання, до місця події рушив вантажний автомобіль пожежно-рятувального підрозділу.

Проте ворог знову наніс прицільний удар, пошкодивши транспортний засіб.

Лише за наступної спроби, у коротку перерву між атаками, вдалося евакуювати рятувальників.

Та на цьому російські загарбники не зупинились. Вони продовжили обстріли, через що виникли пожежі в населеному пункті.

Так, після опівночі внаслідок влучання виникла пожежа на підприємстві, також зайнялись декілька гаражів у гаражному кооперативі.

На ранок обидві пожежі ліквідовані.

Back to top button