Суспільство

У місті на Дніпропетровщині знесуть незаконну автомийку: деталі від прокуратури

На Дніпропетровщині за позовом прокуратури зобов’язано демонтувати незаконну автомийку.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Суд задовольнив позов Самарівської окружної прокуратури та зобов’язав фізичну особу-підприємця демонтувати автомийку, облаштовану на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Встановлено, що об’єкт зведено самочинно без отримання будь-яких дозвільних документів на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Самар.

Робота незаконної автомийки створювала проблеми для місцевих жиетлів — зокрема, забруднювалась прилегла територія, а стічні води потрапляли на земельну ділянку та подвір’я поруч розташованих будинків.

Реагуючи на порушення вимог земельного та містобудівного законодавства, прокуратура звернулася до суду, який повністю задовольнив позов.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині бізнесмен-зрадник постачав обладнання до РФ.

Back to top button