У місті на Дніпропетровщині продавчині влаштували бійку через ціни на сливи
У Кривому Розі на Дніпропетровщині дві продавчині влаштували бійку через ціни на сливи.
Про це пишуть місцеві медіа, передає Телеканал D1.
Бійка між двома продавчинями сталася на стихійному ринку у Довгинцівському районі Кривого Рогу. Жінки торгували сливами і раптом з’ясували, що їхні ціни різняться.
Та, яка встановила на свій товар нижчу вартість, обурилася “щедрості” сусідки і зчинила сварку. А тоді, аби конкурентка напевно запам’ятала, що встрягати у цінове змагання з нею не варто, дала їй ляпаса.
Але чомусь гадала, що за це їй нічого не буде.
Натомість потерпіла вирішила не мовчати і поскаржилася на агресивну продавчиню в поліцію.
Правоохоронці покарали її 3 добами громадських робіт.
Якою б сміховинною не була ситуація, але відповідати за свій вчинок криворіжанці все ж довелося. Тепер вона має хай не заґратне, але таке собі кримінальне минуле.
Фото ринку
Раніше ми писали, що у Дніпрі судили чоловіка, який трощив автомобілі та нападав на їхніх власників.
Також ми повідомляли, що у Дніпрі камера у кав’ярні зняла, як відвідувачка вкрала гроші з банки для ЗСУ (Відео).
