У ліцеї на Дніпропетровщині створили “джинсовий” клас (Фото)
У Павлограді на Дніпропетровщині в ліцеї відкрили клас, який “спеціалізується” на джинсах.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на “СТЕП. Медіа про Західний Донбас”.
“Джинсовим” став клас у ліцеї №9 ім. Євгенія Єніна. Його оздобили клаптиками одягу, зробленого з джинсового матеріалу класичного синього кольору.
Нову оббивку отримали стільці; стіну прикрашає велика джинсова кишеня. Зробили й “гірлянди” з менших кишень: вони вервечками вишикувалися під класними дошками.
Учні можуть зарядитися мотивацією завдяки цитатам на аркушах на стіні. Головна з них – “Налаштуйся на успіх!”.

Директорка ліцею Лілія Чернецька зазначила, що це результат командної роботи.
“Старі джинси, з яких було пошито чохли на стільці, “підказали” ідею зробити цей кабінет стильовим. Оновили шафи, замінили освітлення, зробили органайзери для групової тренінгової роботи, перефарбували та оформили стіну у джинсовій тематиці”, – розповіла освітянка.
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині радянську символіку на пам’ятнику замаскували патріотичним написом (Фото).


