ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У лікарні Дніпра розповіли про стан кинологині Лариси Борисенко та її напарника, які підірвались на розтяжці

26 березня кінологиня та керівниця пошуково-рятувального загону «Антарєс Лариса Борисенко та її напарник, 19-річний В’ячеслав Майборода, підірвалися на розтяжці. Жінка отримала тяжкі травми, до лікарні Дніпра її доправили майже без ознак життя. Про стан поранених розповів гендиректор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, передає Телеканал D1.

Лариса та В‘ячеслав натрапили на розтяжку у Харківській області, на делкупованих територіях. Там вони займались пошуком загиблих українських військових.

Жінку евакуювали до лікарні Мечникова з великою крововтратою, в комі. Вона дістала множинні осколкові поранення, опіки, у неї пошкоджено судини ніг.

«Коли гемоглобін 17, внутрішня кровотеча і бездиханне тіло на апараті, без ознак життя завозять в реанімаційну залу, здається, що це кінець. Не залишаючи надії, реаніматологи Мечникова лили кров та рятували життя», — написав Риженко.

А вже 28 березня під ранок жінку зняли з апарата ШВЛ, вона почала тихенько розмовляти.

У її напарника В’ячеслава множинні осколкові поранення верхніх і нижніх кінцівок. Юнак знаходиться в травматології, стан середньої важкості.

«Дякуємо харківським лікарям та лікарям «швидкої», які зробили все вчасно та професійно для рятування життя», — подякував колегам Сергій Риженко.Back to top button