ДніпроСуспільство

У Кривому Розі з 1-го листопада розпочнеться опалювальний сезон

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що з 1-го листопада у місті заплановано розпочати опалювальний сезон. Наголошується, що необхідність такого кроку продиктована реаліями сьогодення, адже в країні триває 246 доба війни.

«Так, я знаю, що на вулиці ще не дуже холодно і в мирний час можна було б почекати тиждень, а то й два, щоб заощадити. Але, по-перше, включення опалення надасть економію електроенергії – те, що нині критично. Друге – котельні та насосні теж можуть потрапляти під аварійні відключення електроенергії і який час нам знадобиться на запуск тепла, з урахуванням можливих гідравлічних ударів при відключеннях, ніхто прогнозувати не може. Третє – я хочу прогріти систему та ліквідувати неминучі пориви, доки є така можливість, це не мирний час», – підкреслив Олександр Вілкул.

Наразі у Кривому Розі триває «гідравлічний прогін» системи. 29, 30, 31-го жовтня згідно графіку відбуватиметься розпалювання всіх котелень. Наголошується, що у найближчі чотири дні необхідно всім керуючим компаніям та ОСББ підготуватись до прийому тепла. Для цього слід відкрити засуви, провести спуск повітря з труб та провести інші заходи, враховуючи те, що 29 та 30 – це вихідні й всі містяни будуть вдома.Back to top button