ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Кривому Розі рідні військових вийшли на акцію протесту

У  Кривому Розі родичі військових, що служать у 129 ОТБр Територіальної  оборони ЗСУ, вийшли на акцію протесту. Вони скаржаться на те, що поранених бійців не вивозять з позицій, на погані умови служби та ставлення командування до військовослужбовців. Про це повідомляють місцеві журналісти з місця події, передає Телеканал D1.

За словами мітингуючих, хлопці відправилися на передову на власному транспорті, а не броньованих авто, зі зброї у них лише автомати, їжу та воду не підвозять.

Учасники акції  перекрили проїжджу частину. Люди вимагають лікування поранених бійців та повернення тіл загиблих. 

До рідних військових вийшла Вікторія Третяк – заступниця Олександра Вілкула у «Раді оборони міста». Людей запрошують поговорити у будівлі, втім мітингувальники відмовляються.

Журналісти, які працюють на місці подій повідомляють, що ніхто з представників криворізького командування та місцевої влади не зміг відповісти на питання людей. Натомість представниця Ради оборони міста Вікторія Третяк запропонувала мітингувальникам звернутись до військової прокуратури з колективною заявою про те, що передане від Ради оборони майно не дійшло до військовослужбовців.

Учасники акції вирішили підготувати список запитань і надати командуванню бригади та Раді оборони міста, аби ті відповіли на них в режимі онлайн.Back to top button