ДніпроНадзвичайні події

У Кривому Розі «накрили» наркокартель, який «забезпечував» метамфетаміном майже всі регіони України

Правоохоронці затримали 37 учасників криворізького наркокартелю, ринок збуту якого охоплював майже всі регіони України і приносив щомісячний прибуток понад мільйон доларів. Понад 1200 правоохоронців 27 лютого провели спецоперацію і затримали учасників злочинної спільноти «Двадцятівські», у тому числі десять лідерів. Про це повідомили у Нацполіції України, передає Телеканал D1.

Правоохоронці документували злочини банди протягом року.

За повідомленням, організаторами наркобізнесу були троє мешканців Кривого Рогу, які мають зв’язки у кримінальному середовищі.
Мережа наркокартелю складалася з трьох злочинних організацій та шести організованих груп. Для безперебійного виготовлення метамфетаміну фігуранти організували мережу нарколабораторій в орендованих гаражних приміщеннях та в квартирі у Кривому Розі.

Виготовляли щомісяця до 40 кг готових психотропів. При цьому ринок збуту наркотичних засобів охоплював майже всі регіони України і приносив понад мільйон доларів прибутку щомісяця.

У затриманні підозрюваних на території Дніпропетровщини та інших областей взяли участь 1200 правоохоронців.
У результаті проведення понад 200 одночасних обшуків поліцейські вилучили наркотичні засоби і психотропні речовини, а також прекурсори. Окрім цього, вилучено 310 тисяч доларів США, 103 тисячі євро та понад 500 тисяч гривень, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, 40 автомобілів, старовинні книги та ікони.

За даними Офісу Генпрокурора, восьми підозрюваним вже обрано запобіжні заходи.

На вилучені під час процесуальних заходів цінності і речі та на майно учасників злочинної організації буде накладено арешт.Back to top button