ДніпроНадзвичайні події

У Кропивницькому знайшли мертвим начальника управління СБУ в Кіровоградській області

​​У Кропивницькому знайшли мертвим начальника управління СБУ в Кіровоградській області Олександра Наконечного. За фактом його загибелі розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора, передає Телеканал D1.

Кропивницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом загибелі начальника Служби безпеки України в Кіровоградаській області (ч. 1 ст. 115 КК України).

За даними слідства, 20 серпня 2022 року близько 22:25 год, перебуваючи у власній квартирі, дружина підполковника почула звук пострілу. В одній з кімнат вона знайшла тіло чоловіка з вогнепальним пораненням.

«СБУ та ДБР вивчають усі обставини смерті начальника Управління Служби безпеки у Кіровоградській області. Після того, як інформація буде зібрана у повному обсязі та проаналізована, ми проінформуємо суспільство. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Семеновича», – повідомила керівниця пресслужби СБУ Юлія Ткач.

Зазначимо, що начальником Управління СБУ в Кіровоградській області Наконечного призначили в січні 2021 року. До призначення на Кіровоградщину два роки працював у відділі контррозвідки.Back to top button