ДніпроНадзвичайні події

У Кривому Розі викрили двох колаборантів

СБУ спільно з обласною прокуратурою нейтралізували у Кривому Розі двох поплічників російської інтернет-агентури, які «розганяли» через соцмережі дезінформацію про ситуацію на фронті та закликали українців долучатися до лав окупантів.

Зокрема становлено, що у березні та у травні 2022 року чоловіки розміщували на своїх сторінках у забороненій соціальній мережі дописи, в яких заперечували збройну агресію рф. При цьому вони схвалювали тимчасову окупацію російськими військами території України.

«Один зі них під час перебування на заробітках в рф попав у поле зору ворожих спецслужб. Після приїзду чоловік одразу активував свої соцмережі, де пропонував землякам допомагати окупантам, дискредитував українську владу та Збройні сили України.
Іншого мешканця регіону окупанти залучити до підривної діяльності через його прокремлівські погляди, які він поширював у колі спілкування. За вказівками кураторів рф він через дві спеціалізовані інтернет-платформи поширював деструктивний контент», – повідомили у пресслужбі СБУ області.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисників правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, яка використовувалася в протиправній діяльності.Back to top button