ВійнаДніпро

У Криму пролунали потужні вибухи

Вибухи пролунали у Новофедорівці, що недалеко від Євпаторії. Там є авіабаза, звідки російські літаки атакують Херсонщину, Миколаївщину і Запоріжжя.

Про це повідомив так званий радник голови Криму. Агенство Reuters з посиланням на слова трьох місцевих мешканців повідомляє про кілька гучних вибухів у цьому районі. Дим підіймається в районі російської авіабази, передає Телеканал D1.

Фото і відео активно поширюють у соцмережах. У кримських пабліках і чатах пишуть, що до міста вибуху їдуть карети швидкої із Євпаторії.

Чекаємо на офіційну інформацію від Генштабу.

Невдовзі після інформації про вибухи, пост у своєму Telegram–каналі написав колишній радник глави МВС Віктор Андрусів. Він натякає, що на озброєнні України з‘явились ракети з дальністю 200–300 км, проте, офіційної інформації щодо цього немає.

«Що ж можна вже відкрито писати. Як ви могли зрозуміти – ракети з дальністю 200-300 км вже в нас на озброєнні і застосовуються. Вибухи в Мелітополі, а сьогодні на аеродромі в Новофедорівці в Криму — публічний доказ цього. Окупанти явно виявились не готові до цього факту, що бачимо з масштабів їх втрат. Це дуже добре, бо на додачу, щей означає, що в них погано з розвідкою, і походу з ППО теж не дуже. Ну, а взагалі я вирішив написати про це в контексті Кримського мосту. Не раджу користуватись ним окупантам в найближчі місяці».Back to top button