ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Краснодарському краї на росії нашестя сарани

На росії протягом останніх днів мешканці Приморсько–Ахтарського району Краснодарського краю спостерігають нашестя сарани. Про це повідомляють росЗМІ, передає Телеканал D1.

На опублікованих у мережі кадрах видно, що сарана фактично утворила живу «хмару».

Сарана несе велику загрозу для рослин, від комах серйозно страждають посіви. За інформацією місцевих ЗМІ, у Краснодарському краї комахи з’їли вже 1,5 тисячі гектрарів посівів.

Навалу сарани прокоментував і радник  мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він опублікував ввідео і зауважив, що в місті Приморсько–Ахтарськ, атакованому сараною, розташований аеродром, з якого щодня злітають літаки окупантів, що бомбардують Донецьку область. За його словами, саме з цього аеродрому злетали літаки, що скинули бомби на Драмтеатр та пологовий будинок у Маріуполі.

«Українська бойова саранча атакувала Приморсько–Ахтарськ. Прямо зараз це кляте місто під атакою бойової української саранчі. Просто навала, з якою нічого не можуть вдіяти. Сама природа мститься за Маріуполь», — написав Андрющенко.

У соцмережах нашестя сарани порівнюють з однією із кар єгипетських, які були описані у Біблії. Десятьом карам Бог піддав Єгипет за відмову фараона звільнити іудеїв з полону. Наприклад, перетворив воду в кров, наслав жаб, комах, моровицю.Back to top button