Мер Дніпра Борис Філатов обматюкав учасників акції «Гроші на ЗСУ», які вимагають від місцевої влади припинити під час повномасштабної війни сумнівні витрати на її піар та перекладання бруківки.
Про це Телеканал D1 дізнався з тексту міського голови Дніпра у «Фейсбуці».
«Дивіться, шановні «активісти», «волонтери» та «мітингарі», безумовно та попри все я вважаю вас не просто корисними ідіотами.
Не ображайтеся. Ви – у@бки.
А містечкові «борці з корупцією» – це навіть не у@бки.
Це боягузлива падаль, що здиміла в перші дні війни, аби потім (як ті жуки-скарабеї) повернутися через пів року до катання кульок з гівна.
…
Так, так, у@бки», – охарактеризував дніпрян Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше мер Дніпра назвав «корисними ідіотами» містян, які виходять на мітинг «Гроші на ЗСУ».