ДнепрОбщество

У Кам’янському триває весняний благоустрій

Після зими у Кам’янському чепурять парки та сквери. Впорядковують клумби та висаджують квіти, замінюють бруківку та улаштовують місця загального користування. Комунальники оновлюють елементи на дитячих майданчиках, фарбують гойдалки та лавки, замінюють огорожі та лагодять, де потрібно, спортивні тренажери. По всьому місту тривають ремонтні роботи дорожнього покриття, на мостовому переході через лівобережний канал оновлюють пішохідні зони. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на журналістів кам’янської студії “МІС ТБ”.

До роботи долучилися не лише комунальники. Їхню справу підтримують мешканці Кам’янського. Місцева влада всіляко заохочує до цієї справи всіх.

«Працюємо для того, щоб створити умови, як для мешканців міста, так і для переселенців. На сьогоднішній день в нашому місті мешкає вже 14 тисяч переселенців, з яких 4 тисячі – це діти. Тобто, ми повинні створити для людей можливість якось відволікатись від цієї тяжкої ситуації. Для того, щоб люди могли переключатися і фізично, займаючись на наших спорткомплексах. А також ходити в парки, сквери, для того, щоб люди мали можливість також і розумом періодично відпочивати», — розповів міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Спортивні об’єкти, про які згадав міський голова, з приходом тепла особливо затребувані, тож, там вже виконано чималий обсяг робіт. Ведуться весняні роботи з благоустрою і на територіях міських медичних закладів. Стартував у Кам’янському і сезонний покіс трави. Наразі працівники комунального підприємства «Транспорт» дбають про трамвайні шляхи. Окрім іншого, у центрі міста підрядники прочищають зливові стоки, на об’єкті задіяна спеціальна техніка. До поминальних днів комунальники навели лад на міських кладовищах, також на під’їздах до цвинтарів прибирають стихійні звалища.

Крім цього, повністю завершено роботи у підземному переході біля басейну «МіКомп». Його облаштували під бомбосховище – встановили лавки та обладнали електрикою.

Так, Кам’янське впевнено адаптувалося до воєнного стану, установи та підприємства працюють, у місті ведуться обов’язкові сезонні роботи.Back to top button