ДніпроСуспільство

У Кам’янському стартувала підготовка до опалювального сезону

У Кам’янському активно готуються до нового опалювального сезону. Міська влада провела нараду з комунальниками щодо проведення робіт в умовах воєнного стану. Запевняють, зроблять все, аби мешканці міста були забезпечені теплом та електрикою. Повідомляє Телеканал D1 з посиланням на журналістів кам’янської студії “МІС ТБ”.

До зими у Кам’янскому почали готуватися заздалегідь. Адже краще перевірити завчасно мережі, ніж потім ліквідовувати численні аварії.

«Наше завдання, щоб місто було 100% готове до початку опалювального сезону. Все йде згідно з графіком, але я хотів сам особисто зустрітися для того, щоб проговорити цю ситуацію», – зазначив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Роботи з підготовки до зими тривають щоденно. Фахівці обстежують котельні, проводять ремонти тепломереж, посилюють електромережі. До зими активно готують навчальні та лікувальні заклади, житлові будинки. Окрім цього до осінньо-зимового періоду підготовлені дорожньо-транспортні підприємства.

«Якщо проаналізувати попередні роки, то ми йдемо бистріше, ніж раніше. Оскільки всі розуміють, що цей зимовий період буде найскладніший для нашого міста і країни в цілому», —  наголосив заступник міського голови Олег Максименко.Back to top button