ГрошіДніпроТранспорт

У Кам’янському підвищать вартість проїзду у міському транспорті

У місті Кам’янське на Дніпропетровщині значно підвищать вартість проїзду у міському автотранспорті — ціна може зрости до 15 гривень. Про збільшення вартості повідомили на сайті Кам’янської міськради, передає Телеканал D1.

Зараз вартість проїзду в маршрутках Кам’янського становить від 8,5 до 10 гривень, а підняти її планують до 10–15 гривень.

У міськраді повідомляють, що, буцімто, самі перевізники звернулися до місцевої влади з проханням збільшити вартість проїзду. Мовляв, чинний тариф економічно не обґрунтований.

Водії нарікають на значне здорожчання пально–мастильних матеріалів, ціна яких зросла майже вдвічі. Також, за їхніми словами, суттєво подорожчали запчастини та є труднощі з тим, щоб їх придбати. За словами перевізників, без підняття тарифу вони просто не зможуть забезпечити стабільну роботу транспорту та перевезення пасажирів.

За інформацією міськради, перевізники запевнили, що у разі підняття тарифу зможуть збільшити кількість рейсів та автобусів на найбільш популярних маршрутах.

Питання про підвищення плати за проїзд в автобусах планують розглянути на засіданні виконкому у вересні. Вартість проїзду в комунальному електротранспорті підвищувати поки не планують.Back to top button