ДніпроНадзвичайні події

У Кам‘янському перевіряють дії поліцейського, який стріляв у собаку

У місті Кам’янське, що на Дніпропетровщині, правоохоронець на ім’я Михайло поранив пса з пістолета. За словами поліцейського, алабай кинувся на нього. Чоловік спочатку відбивався, а коли зрозумів, що не втримає собаки — вистрелив. Пес наразі у лікарні, а керівництво Михайла перевіряє правомірність його дій. Про це повідомляє ТСН, передає Телеканал D1.

На відео, яке шириться Мережею і яке спричинило скандал, чоловік із пістолетом іде за собакою, а поруч жінка з повідцем. Зоозахисники і власниця пса звинувачують поліцейського у навмисному каліцтві тварини. Арчі, так звуть алабая, зараз у лікарні. Ветеринари кажуть, почувається пес добре.

За словами правоохоронця, алабай вибіг на нього з-за рогу та почав кидатися на нього. Спочатку чоловік буцімто відбивався від собаки сумкою. Пес спершу відбіг, проте потім кинувся знову.

«Я був вимушений вже здійснити постріл, так як вона була близько безпосередньо від моєї руки і ноги. Поцілив йому в ніс і простріл цей здійснив згідно інструкцій- під кутом 60-80 градусів, щоб впевнитись, що ніхто не постраждає», — стверджує  поліцейський.

Що собака дійсно кинувся на поліцейського, підтверджує і місцева двірничка Світлана, яка стала свідком події.

Після пострілу пес почав тікати. Власне цей момент і потрапив на скандальне відео, стверджує поліцейський. Мовляв, це не початок, а фінал історії.

«Після цього собака перестав проявляти агресію, обійшов будинок, і так як видно на відео, ми з господаркою йдемо вже за цією собакою, я доповідаю керівництву, про те, що використав зброю», — твердить коп.

Чи мав на це право, тепер розбирається керівництво Михайла, а пістолет у нього вилучили.

Зоозахисники ж збираються завертатись ще й до ДБР та прокуратури. Власниці ж алабая загрожує штраф, адже пес був на вулиці без повідця і намордника.Back to top button