ДніпроСуспільство

У Кам’янському не будуть демонтувати пам‘ятник Брежнєву

У Кам’янському не можуть демонтувати бюст Брежнєву. У міськраді кажуть, що в бюджеті на це бракує коштів. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГО «Декомунізація. Україна», передає Телеканал D1.

Представники громадської організації оприлюднили відповідь першого заступника міського голови Кам’янського з питань діяльності виконавчих органів міськради Олександра Чернишова. У документі мовиться, що на демонтаж потрібні додаткові кошти, які зараз, нібито, спрямовуються на потреби армії.

«Виконання робіт з демонтажу бюста Л. Брежнєва потребує додаткового фінансування, але в період воєнного стану витрати з міського бюджету передусім спрямовуються на створення умов для своєчасного та оперативного реагування на потреби фінансового забезпечення заходів територіальної оборони, захисту безпеки населення та забезпечення його життєдіяльності, функціонування бюджетної галузі, комунальних підприємств. У зв’язку з викладеним вище питання про демонтаж бюста Л.Брежнєва буде розглянуто після припинення військового стану», – зазначив перший заступник мера Олександр Чернишов.

За словами представників громадської організації, пам’ятник Брежнєву мали демонтувати ще 2016 року згідно із законом про декомунізацію.

Нагадаємо, що Леонід Брежнєв народився у Кам’янському (колишня назва Дніпродзержинськ).Back to top button