ДніпроНадзвичайні події

У Кам’янському чадним газом отруїлася родина

За останній тиждень у Кам’янському сталося одразу кілька випадків отруєння чадним газом. Про них стало відомо із допису у фейсбуці завідувачки Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариси Биданцевої.

«Вчора, о 21.01, до ЦОД надійшов виклик від служби порятунку 101, до якої телефонував невідомий чоловік, про отруєння чадним газом сім’ї в м. Кам’янське, на вул. Механізаторів. На виклик виїхала бригада Південної підстанції Кам’янської станції Дніпропетровського обласного центру ЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) у складі фельдшера Кошевої Ольги, молодшої медичної сестри Крицької Ольги і водія Бондаренка Ігоря. На місці виявилось, що отруєння отримала сім’я із чотирьох осіб: чоловік, жінка, їх 27-и річна дочка і онука 3-х років.

Дочка користувалась газовою колонкою, приймаючи ванну. У дорослих рівень карбоксігемоглогбіну складав до 15% в крові. Всі після надання екстреної медичної допомоги були госпіталізовані в реанімаційне відділення Кам’янської ЛШМД, а дитина – до регіонального медичного центру родинного здоров’я м. Дніпро», – розповіла лікарка.

Інший вападок отруєння чадним газом також стався через використання газової колонки.

«Такий же випадок стався напередодні Нового року 30.12.2022р. в тому ж селищі на вул. Механізаторів: сім’я із чотирьох чоловік (мати, батько і двоє дітей: 8-и і 15-ти років) виявлена без  свідомості. Мати також приймала ванну, користуючись газовою колонкою. Допомогу надавали чотири бригади. Також встигли і всіх врятували. Дякуємо медикам швидкої. Люди, будьте обережні при користуванні газовими приладами», –  наголосила Лариса Биданцева.Back to top button