У храмі на Дніпропетровщині встановили скульптуру розстріляного Христа (Фото)
У храмі в Самарівському районі Дніпропетровщини настоятель створив скульптуру Христа з ранами, отриманими на війні.
Про це повідомило видання Gorod.dp.ua, передає Телеканал D1.
Скульптуру “Розстріляного Спасителя” створив настоятель храму Архістратига Божого Михаїла отець Сергій Мардар.
Тіло Христа понівечене кулями, снарядами, уламками воєнної зброї. Де-не-де її рештки позастрягали. Як розповів отець Сергій, великий отвір у ділянці серця – це рана що кривавить, це народ України, якому болить.
“Епіграфом до цієї скульптури слугують слова Христа: “Те, що ви зробили одному з Моїх найменших братів, ви зробили Мені”, – пояснив священнослужитель.
Матеріал, з якого виготовлено скульптуру, скидається на матеріал, з якого у давні часи, коли війни були буденністю, створювали воїнські обладунки.
Також варто звернути увагу на те, що, попри всі рани, Христос стоїть, і в тій позі, якій його звикли бачити на образах. Це символ, стійкості, незламності, а ще – нагадування: робімо свою справу і виконуймо свою місію.
Не чекаючи, поки “переболить” або коли настануть кращі часи.
Як зазначили у виданні Gorod.dp.ua, отець Сергій Мардар – також психолог і психотерапевт. Допомогу тим, хто її потребує, надає безкоштовно.
А ще він створив чимало інших окрас для храму, окрім “Розстріляного Спасителя”.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині через засуху на поверхні опинилася купа старовинних артефактів (Фото).

