ДніпроСуспільство

У громаді на Дніпропетровщині збирають перший врожай «Садів Перемоги»

У Магдалинівській громаді Новомосковського району почали збирати врожай «Садів Перемоги». Вже отримали більш ніж 5 тонн кабачків і майже тонну огірків. Достигають солодкий перець і помідори. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Ще навесні під «Сади Перемоги» у громаді виділили понад 12 гектарів комунальної землі. Майже 10 га засадили картоплею. Решту – кабачками, огірками, солодким перцем та помідорами.

«Перший врожай порадував. Кабачки і огірки кожні 3-4 дні збираємо. Частину роздаємо переселенцям. А ще робимо заготовки на зиму. Господині громади чаклують над різноманітними закрутками. Це й ікра, і салати. Консервацію передаватимемо лікарням, освітнім закладам, родинам переселенців», – розповів голова Магдалинівської громади Володимир Дробітько.

За врожаєм ретельно доглядають. Вносять добрива, обробляють від шкідників, прибирають бур’яни. В одному із сіл громади навіть організували крапельний полив на грядках з огірками. А картоплю обробляли спеціальними агродронами.

«Картоплю в серпні копатимемо – на зимове зберігання. Для людей, яких ми прихистили», – впевнений Володимир Дробітько.

Нагадаємо, Всеукраїнську акцію «Сади Перемоги» запустили, аби підтримати продовольчу безпеку країни під час війни. Людей закликали використовувати будь-яку вільну ділянку землі для вирощування продуктів.

Усі, хто долучився, можуть похизуватися власними здобутками у соцмережах. Розміщати світлини з хештегами: #VictoryGardensUA, #СадиПеремоги, #СадиДляПеремоги, #ГородніВійська.Back to top button