ДніпроНадзвичайні події

У Дніпропетровській області затримали шпигунів великої мережі російської агентури

СБУ знешкодила велику мережу російської агентури, яку координував радник Аксьонова. Всього було затримано 19 агентів ворога у різних регіонах України.

Затримані коригували ракетні обстріли українських міст та розвідували позиції підрозділів ЗСУ, збирали інформацію про місця утримання російських полонених.

Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренк, передає Телеканал D1.

Ворожих агентів затримали у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, а також у Дніпропетровській і Вінницькій областях.

Ворожі агенти коригували ракетні обстріли українських міст і «зливали» позиції підрозділів ЗСУ. Також збирали інформацію щодо місць утримання російських полонених.

Серед переданих окупантам відомостей були електронні карти з локаціями місць масового перебування людей, об’єктів критичної інфраструктури та українських військових підрозділів.

Крім того, вони збирали дані про учасників національного спротиву, які підпільно протидіють окупантам на тимчасово окупованих територіях півдня України.

За даними слідства, ворожою групою керував агент фсб, який перебував в одному з районів Херсонщини. Одержані від інформаторів розвіддані він передав представникам російських спецслужб, серед яких – радник так званого «голови Криму» аксьонова. Для комунікації використовували закриті Telegram-канали.

Силовики СБУ провели більше 30 обшуків за місцями перебування росагентів. У них знайшли зброю, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку з доказами злочинів, прокремлівські агітаційні матеріали.

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Триває досудове розслідування.Back to top button