ВійнаДніпроНадзвичайні події

У Дніпропетровській області окупанти готують «активістів» для підривної діяльності

Ворог готує «референдум» в окупованих територіях, а у Дніпропетровській області планує створити мережу «активістів», аби вербувати людей. Про уже повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко, передає Телеканал D1.

Для проведення так званого «референдума», ворог планує використати проросійську організацію «Донецька республіка». Раніше вона діяла лише на території терористичної організації «днр», але зараз її географію розширяють. Разом із тим, ворог планує і змінити назву. Найбільш ймовірний варіант, який оберуть окупанти – «большая россия».

У складі цього утворення уже активно діє понад 1 000 «активістів», які щодня проводять зустрічі з населенням тимчасово окупованих територій. Серед них – агітатори, блогери та «дружинники», які співпрацюють з окупантами.

Для поширення сепаратистських ідей ворог планує створити мережу так званих «активістів» у Дніпропетровській, а також у Херсонській, Харківській та Запорізькій областях, щоб за потреби розгорнути масштабну підривну діяльність і там.

Кремлівські куратори планують задіяти підконтрольні медіа–ресурси, щоб охопити своєю пропагандою понад 50 млн глядачів з росії та сходу України.

Наразі СБУ встановила місце знаходження організаторів та виконавців цих злочинів.Back to top button