ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі звтримано ворожого агента, який коригував ракетні удари по місту та здав координати ППО

Затриманому інкримінують державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану. Про це повідомили у пресслужбі облпрокуратури.

За даними слідства, з серпня до вересня 2022 року зрадник, маючи антиукраїнську позицію, фіксував та зливав ворогу інформацію щодо кількості, місць дислокації та переміщення підрозділів, військової техніки ЗСУ, розміщення блокпостів, засобів ППО.

Також фігурант повідомляв ворогу про розташування об’єктів критичної інфраструктури, основних дорожньо-транспортних магістралей, залізничних вокзалів на території Дніпропетровщини. Зібрані дані з GPS-координатами об’єктів інформатор передавав представникам рф через месенджер «Telegram». Надану ним інформацію противник використовував для нанесення ракетних ударів по зазначених об’єктах.

На виконання завдання представників рф зрадник надіслав відеофіксацію пуску ракети системою ППО та координати можливого місця розташування засобів протиповітряної оборони ЗСУ з посиланням на Google Maps.

Крім цього, зрадник детально звітував ворогу про наслідки ракетних ударів по місту.

Наразі ворожий агент перебуває під вартою. За клопотанням прокурора судом накладено арешт на його майно та банківські рахунки.Back to top button