ВійнаДніпроСуспільство
У Дніпрі жителів будинку, в який влучив «Шахед», тимчасово розселять (Фото)
У Дніпрі мешканців будинку на Запорізькому шосе тимчасово відселять.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Мова про ОСББ на Запорізькому шосе, 56, куди 22 січня влучив ворожий безпілотник. У результаті атаки зруйновано чотири квартири, ще сім мають ризик обвалу. Також пошкоджені тамбури, електромережа та система опалення.
Наразі бригади займаються демонтажем аварійних конструкцій, систему опалення закільцювали в обхід зруйнованих квартир. Готується технічний звіт і проєкт відновлення будинку.

Попередньо, відбудова будинку триватиме близько шести місяців.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у трьох громадах Дніпропетровщини вода у колодязях виявилась небезпечною для вживання.