ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі затримали трьох агентів рф, які розвідували позиції спецпризначенців ЗСУ та готували теракти в регіоні

Троє проросійськи налаштованих мешканців Дніпропетровщини добровільно погодилися на пропозицію допомагати представникам спецслужб рф в проведенні підривної діяльності проти України. Агентурну групу очолював колишній працівник місцевого підрозділу міліції. Про це повідомили у пресслужбі СБУ, передає Телеканал D1.

Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони у прифронтових районах сходу України. Насамперед вони намагались виявити розташування законспірованих баз Сил спеціальних операцій ЗСУ, а також локації інженерних укріплень і навчальних центрів українських військ. Для цього ворожі поплічники постійно намагались розширювати власну мережу інформаторів, у тому числі серед українських військових та правоохоронців. Агенти підшукували та вербували громадян України для систематичного збору інформації військового характеру та передавали інформацію ворогу.
Крім того, у разі наближення окупаційних угруповань до Дніпропетровщини агенти фсб мали забезпечити їм підтримку у вигляді вчинення диверсій і терактів на території регіону

За співпрацю з окупантами їм обіцяли посади в окупаційній владі в разі входження російських військ на територію Дніпропетровської області.
 У підозрюваних вилучено гранати, патрони, автомат, пістолет, мобільні телефони, комп’ютерну техніку із доказами їх причетності до протиправної діяльності. Наразі усім учасникам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.Back to top button