У Дніпрі засуджено чоловіка, який підірвав гранату через помсту
Суд Дніпра засудив 36-річного чоловіка до чотирьох років позбавлення волі за спробу помститися знайомій за допомогою вибуху гранати.
Про це Телеканал D1 дізнався із повідомлення ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області.
Інцидент стався на початку січня 2024 року. Чоловік залишив на підвіконні квартири знайомої гранату Ф-1 у зведеному стані. На момент вибуху в кімнаті перебували жінка та маленька дитина. На щастя, ніхто не постраждав, проте було пошкоджено вікно. З місця події поліція вилучила уламки гранати.

Під час обшуку у квартирі підозрюваного правоохоронці знайшли ще одну гранату РГД-5 із запалом. Проти чоловіка висунули обвинувачення за частиною 2 статті 194 та частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Після розгляду доказів суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді чотирьох років ув’язнення.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Камʼянському чоловік «замінував» власну квартиру.