КП Транспортна інфраструктура міськради Дніпра оприлюднило тендер на послуги з відновлення або нанесення нової вертикальної та горизонтальної розмітки пластиком та скляними кульками.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Prozzoro.
Заявлена вартість робіт – понад 1,19 млн грн.
Нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на покриття автомобільних доріг передбачається двокомпонентним холодним пластиком. При цьому холодний двухкомпонентний пластик використовується європейської якості, виготовлений за технологіями провідних європейських виробників.
Загальною площа робот – 525 м².
Підрядник також має за потреби прибрати стару розмітку
Роботи повинні розпочатися протягом трьох днів після отримання заявки та завершитися до 25 грудня 2026 року.

Раніше Телеканал D1 розповідав, що у місті на Дніпропетровщині планують реконструювати популярний пляж: як він виглядатиме і хто за це заплатить.