Дніпро

У Дніпрі з лікарні виписали хлопчика, який постраждав від вибуху гранати на Тополі

Нагадаємо, надвечір 22 червня на житловому масиві Тополя-3 у Дніпрі чоловік викинув із вікна гранату, яка вибухнула. У результаті надзвичайного випадку поранення отримав 11-річний Михайлик, який у той момент гуляв із друзями у дворі.

Хлопчика доправили до лікарні. Два тижні лікарі надавали йому допомогу. Зараз постраждалий почувається набагато краще. 6 липня його виписали додому.

Хлопця поранило у праве стегно, також біля правого ліктя застряг уламок. На щастя, життєво важливі органи не заділо. Медики кажуть, все могло б бути набагато гірше, адже наслідки від вибуху гранат непередбачувані. До лікарні того фатального вечора Мишка привезла мати одного з його друзів.

«Михайлика доставили до відділення інтенсивної терапії. Його обстежили хірург, нейрохірург, ортопед, травматолог, ЛОР. У нього була мінно-вибухова травма та відкриті рани різних ділянок тіла: верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітини, вух, інтимних місць» , – наголошують лікарі.

У лікарні Михайло провів два тижня.

Друзів Михайлика того вечора контузило, але вони лікувалися амбулаторно. У день виписки товариші по нещастю прийшли підбадьорити Михайлика.

Хлопчику вже набагато краще. Він вже здатен самостійно вставати та ходити. Мишко дуже скучив за своїм собакою Вінстоном і тренуваннями з рукопашного бою.Back to top button