ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі з лікарні Мечникова зник військовий, якому росіяни перерізали горло і кинули в яму помирати

У Дніпрі зник військовий, якого рятували у лікарні Мечникова після катувань росіян.

Про це повідомляє Телеканал D1

За попередньою інформацією, 30 серпня, близько 9:00, з лікарні Мечникова зник 30-річний військовослужбовець Владислав Нагорний.

Його рятували у лікарні після того, як російські солдати перерізали йому горло і кинули помирати.

Наразі військового шукають правоохоронці.

Прикмети: худорлява тілобудова, зріст 185 сантиметрів, темне волосся, коротка стрижка.

Особливі прикмети: на лівій нозі вище коліна два шрами від осколкових поранень, зонд в носі, перев’язана шия, відсутня частина правого вуха.

Був одягнений, ймовірно, у білу футболку або чорну футболку з написом Rammstein, чорні джинси або сині бриджі. Може бути одягнений в чорну теплу кофту зі смайликом.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією звертайтесь на “102” або за номером +380983220919.

Медики Дніпра про такі звірства почули вперше:

Нагадаємо, що сержант Владислав Нагорний потрапив у полон після того, як російська авіація розбомбила його позицію. Разом із ним були ще семеро українських бійців.

Полонених катували. Один за одним хлопці гинули в страшних муках: відрізані органи, виколоті очі. Владиславу перерізали горло і кинули в яму до побратимів.

Але Владислав вижив. Затиснув шию рукою, перев’язав білизною. П’ять днів ішов до своїх. З опаришами на ранах, без води, ловив мишей, щоб вижити.

Йому вдалося дістатися. Далі — стабілізаційний пункт. І лікарня Мечникова в Дніпрі. Саме там лікарі врятували воїна після пекла полону.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині запускають відеоуроки про таємниці рідного краю.

Back to top button