ВійнаДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

У Дніпрі вже 10 постраждалих внаслідок удару по багатоповерхівці (ФОТО)

Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки безпілотників на Дніпро продовжує зростати.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

За оновленими даними, через влучання ворожого заліза у багатоповерхівку травми отримали вже 10 мешканців міста.

Поточна ситуація з постраждалими:

• до лікарень міста доправили чотирьох людей. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

• серед госпіталізованих — дві дівчинки 9 та 14 років. Лікарі надають їм усю необхідну допомогу.

• загалом станом на зараз відомо про 10 поранених та двох загиблих мешканців Дніпра.


Нагадаємо, що внаслідок прямого влучання «шахеда» у житловий будинок було зруйновано квартири на трьох поверхах.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що волонтер з Польщі розповів, як на Дніпропетровщині росіяни атакували його автомобіль дроном (Відео).

Back to top button