ДніпроСуспільство

У Дніпрі вуличне освітлення почало працювати в режимі стробоскопа (ВІДЕО)

На лівому березі Дніпра мешканці спостерігали незвичне явище – масове мерехтіння вуличних ліхтарів, яке місцеві вже встигли охрестити нічною «дискотекою».

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на публікації у місцевих Telegram-каналах.

Через перебої в роботі системи освітлення світло на вулицях вмикалося та вимикалося з великою частотою, що створювало дискомфорт для водіїв та пішоходів.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі десятки врятованих котів та собак можуть залишитися без шанса на виживання (ФОТО).

Back to top button