ДніпроНадзвичайні події

У Дніпрі військовий розстріляв собаку

Прояв нелюдської жорстокості стався вранці 5 липня, на заправці у Дніпрі. Чоловік у військовій формі із рушниці застрелив собаку, яка із малими цуценятами жила на АЗС.

Відео опублікували містяни у соцмережах, вони намагались знайти цього чоловіка. Зрештою, у цю справу втрутилась і влада Дніпропетровщина — зрештою, вбивцю тварини знайшли. Про це розповів очільник ДніпрОВА Валентин Резніченко, передає Телеканал D1.

Він повідомив, що убивцею собаки виявився військовий.

«Попросив поліціянтів розібратися з розстрілом собак на заправці у Дніпрі. Вони розібралися. Убивцею собаки з цуценятами виявився військовий. Як на мене, це вчинок не гідний звання військового. Зараз він на півдорозі до Бахмута. Його затримають і передадуть до військової служби правопорядку. Вона визначить, як бути з цим кривдником тварин», — написав Резніченко.

Ми воюємо за те, щоб у нашій країні, у нашій області було безпечно. Нищити треба ворога, а не безпорадних перед зброєю тварин. Військовий має понести покарання за свій «невійськовий» вчинок, зазначив очільник військової адміністрації.Back to top button