У Дніпрі вбили пса, який напав на 13-річну дівчину: кому це може бути вигідно (Відео)
У Дніпрі стало відомо про смерть собаки, яка серйозно покусала 13-річну дівчину.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Тварину було вбито після того, як її власниця отримала підозру.

Нагадаємо, на початку березня кане-корсо тяжко травмував 13-річну дівчинку – їй ампутували ногу. Після вручення підозри господарці тварина загинула. За словами власника, її вбили невідомі.
Адвокатка потерпілої сторони Юлія Сегеда заявляє: їхня сторона не має жодного стосунку до цього.
Більше того, за її словами, їм це було невигідно. Саме ця тварина мала стати ключовим доказом у справі: планувалися слідчі дії, експертизи, які могли підтвердити всі обставини нападу. Потерпіла сторона наполягала, щоб собаку вилучили офіційно, а не “зникли” докази.
Тим часом у мережі ширяться інші припущення: мовляв, до вбивства можуть бути причетні самі власники тварини, адже без собаки як речового доказу справу в суді можна суттєво послабити.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі чоловік бив ногами свого собаку у поштовому відділенні.