ДніпроСуспільство

У Дніпрі в обласному центрі здоров’я вперше відбулась посвята молодих лікарів

У вівторок, 9 серпня, в обласному центрі здоров’я вперше була проведена урочиста церемонія випуску лікарів-інтернів, які переходять на роботу у медичний заклад. А також – посвята тих, хто тільки прийшов до інтернатури. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської облради, передає Телеканал D1.

В обласному центрі здоров’я з’явилась нова традиція – посвята молодих лікарів.

«Символічно, що випускний наших інтернів – 9 серпня – співпадає з Днем святого цілителя Пантелеймона (цей святий у християн здавна вважається покровителем медиків та хворих). Тож ця подія стане для нас започаткуванням добрих традицій та служитиме знаком вдячності всім медикам та науковцям, які готують наступні покоління фахівців лікувальної справи. А для наших молодих колег – ще одним особливим моментом у їх житті», – розповів головний лікар закладу.

В 2022 році на базі центру здоров’я навчання пройшли 45 інтернів. З них 10 випускників вже закінчили інтернатуру, 25 – тільки почали.

На базі медзакладу працює 7 кафедр Дніпропетровського державного медичного університету. Студенти-медики там проходять інтернатуру за спеціалізаціями: педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, хірург дитячий, анестезіолог, анестезіолог дитячий, отоларинголог, отоларинголог дитячий.

Загалом за 40 років існування інтернатуру на базі лікарні пройшли близько 200 інтернів.Back to top button