ДніпроСуспільство

У Дніпрі та області працюють понад 360 Пунктів незламності

На Дніпропетровщині розгорнуто понад 360 Пунктів незламності. Вони працюють в усіх районах області: містах, селах і селищах. Кожен укомплектований генераторами, обігрівачами, запасом води, аптечками. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Це ті місця, куди люди можуть прийти, якщо вдома тривалий час немає світла, води, опалення, зв’язку. У Пунктах незламності можна зарядити телефони, зігрітися, попрацювати за ноутбуком. Випити гарячого чаю або кави. Є дитячі куточки для найменших відвідувачів», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.


Зокрема стаціонарні Пункти незламності розташовано у навчальних закладах, бібліотеках, старостатах, сільрадах. Додатково надзвичайники розгорнули мобільні намети. Із прихистком у блекаут за власною ініціативою допомагають й підприємці області.


«Окрема вдячність соціально відповідальному бізнесу. Підприємці області облаштували майже півтисячі власних локацій незламності. І їх кількість щодня збільшується. Вже долучилися, зокрема, АЗС, аптеки, супермаркети, відділення банків. Облаштували місця для підзарядки гаджетів та обігріву», – розповів Володимир Орлов.


Наголошується, що під час святкового періоду усі Пункти незламності Дніпропетровщини працюватимуть у звичному режимі. Ще понад 70 пунктів незабаром розгорнуть у різних куточках області.

Мешканцям варто про всяк випадок заздалегідь дізнатися адресу найближчої локації безпеки. Щоб одразу знати, куди йти у разі потреби.

Інтерактивна мапа Пунктів незламності є на сайті www.nezlamnist.gov.ua. Зверніть увагу на те, що їх перелік постійно оновлюється.Back to top button