ДніпроСуспільство

У Дніпрі святкують день народження Великого Кобзаря

9 березня виповнилося 209 років із дня народження Тараса Григоровича Шевченка — у Дніпрі відбулися урочистості з нагоди визначної дати.


Зранку активісти, небайдужі громадяни, представники духовенства, обласної та міської влади зібралися біля пам’ятника молодому Кобзареві.

Традиційно розпочали з покладання квітів. Далі артисти Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка виконали найбільш відомі твори видатного поета.


«Він пробудив українську націю. Усе життя і вся його творчість була присвячена рідній землі. Сьогодні, коли наша держава виборює свою свободу та незалежність у жорстокій війні, слова Тараса Шевченка згадує кожен українець…. І на оновленій землі, врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі!.. І Перемога також буде!» – сказав заступник голови Дніпропетровської облради Андрій Соколов.


Також урочистості пройшли й на Монастирському острові біля найбільшого у світі пам’ятника Великому Кобзареві, який з нагоди визначної дати прикрасили українським прапором.Back to top button