Без рубрикиДніпроСуспільство

У Дніпрі створили волонтерський хаб для молоді з Луганщини

Хаб для молодих переселенців з Луганщини створено у нашому місті за дорученням начальника Луганської обласної військової адміністрації. Про це  повідомили у пресслужбі Луганської ОВА.

«Від початку російського вторгнення з Луганської області до Дніпропетровської перемістились щонайменше 10 тисяч молодих людей. Аби не дати їм загубитись у цей складний час, допомогти реалізуватись та просто підтримати морально, голова облдержадміністрації Сергій Гайдай доручив створити у Дніпрі волонтерський хаб для молоді Луганщини», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що до війни Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень був майданчиком для гуртування молодих людей, розвитку їх лідерського потенціалу та центром координації молодіжної та волонтерської роботи. Та коли діяльність Центру на території області стала небезпечною, його перемістили до Дніпра, бо саме тут мешкає понад 10 тися молодих людей з Луганщини.

За рахунок підтримки USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» у волонтерському хабі для молоді сучасними меблями та технікою обладнали коворкінг і логістичний пункт видачі гуманітарної допомоги.

«Сьогодні волонтерський хаб Луганщини – це майданчик без кордонів з великими амбітними планами на майбутнє заради згуртування молоді», — наголосили в управлінні.Back to top button